Bazénové filtrace

Katalog

Podmínka

Informace

Bazénové filtrace
Bazénová filtrace je nezbytná pro udržení kvality vody v bazénu. Funguje tak, že nečistoty procházejí porézním prostředím filtru a zachycují se v něm. Výsledkem je průzračně čistá voda. Pro bazény do 5.000 litrů je dostačující kartušová filtrace, pro výkonnější a účinnější filtraci je vhodná písková filtrace.

Bazénové filtrace Počet produktů: 13

Podkategorie

  • Pískové filtrace
    Pracuje na přírodním principu filtrování vody přes pískovou náplň, kde zachytává nečistoty křemičitým pískem. Písková filtrace tak zajistí nejen čistou a průzračnou vodu, ale pomůže udržet hodnotu pH vody. Můžete tím značně snížit používání bazénové chemie, které jsou častou příčinou alergických reakcí, hlavně u dětí.
  • Kartušové filtrace
    Bazénová voda prochází přes kartušovou filtrační vložku (válec papíru vrstveného do kruhu v podobě „harmoniky"), ve které se mechanické nečistoty zachycují, čistá voda se vrací do bazénu. Filtrace se skládá z výměnné kartušové filtrační vložky a čerpadla. Filtrační vložka se musí několikrát týdně vyjmout a proprat tlakem vody. Pro dosažení kvalitní filtrace je třeba několikrát (závisí na zatížení bazénu) za sezonu vložku vyměnit. Kartušová filtrace je vhodná pro menší nadzemní bazény.
  • Příslušenství k filtracím
    Papírové vložky pro kartušové filtrace je třeba pravidelně měnit, tak aby byla zachována jejich funkčnost. Písková náplň se pravidelným filtrováním také opotřebovává: Jednotlivá zrnka písku by měla být ostrá a nabalovat na sebe nečistoty. I když se písek může zdát čistý, pokud nejsou jeho hranky dostatečně ostré, efektivita je prakticky nulová. V naší nabídce naleznete vysoce kvalitní filtrační písek s dlouhou životností.
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 13 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 13 položek