Čištění bazénů a vody

Katalog

Podmínka

Informace

Čištění bazénů a vody
Bazénové vysavače, automatické vysavače, skimmery, kartáče

Čištění bazénů a vody Počet produktů: 19

Podkategorie

 • Bazénové vysavače
  Bazénové vysavače jsou užiteční pomocníci, kteří slouží k vysávání nečistot ze dna a stěn bazénu. Vy se tak můžete zatím věnovat jiným činnostem. Vysavače existují ruční a dále poloautomatické, které se připojují přes skimmer na pískové filtrační zařízení a v bazénu se pohybují náhodně. Automatické se pak pohybují pod hladinou, jejich senzory hodnotí stav povrchu a zvolí si potřebný režim čištění. Používají se u nadzemních bazénů a zapuštěných bazénů s plochým dnem.
 • Solinátor a UV lampa
  Ušetřete náklady na údržbu bazénové vody. Každý bazén vybavený filtrací jak kartušovou tak i pískovou se neobejde bez chemické úpravy vody. Pokud chcete ušetřit na chemii, pořiďte své filtraci pomocníka - UV lampu nebo Solinátor. UV lampa působí přímo na vodu, kterou desinfikuje a Solinátor postupně z bazénové soli vyrábí chlór.
 • Skimmery
  Skimmery jsou nezbytná součást každého bazénu. Pomocí skimmeru je bazén stále čistý a bez větších nečistot. Bazénový skimmer sbírá nečistoty z hladiny, než klesnou na dno, a tak předchází možnosti tvorbě řas a mikrobů v bazénu. Uchycuje se na nafukovací límec nebo na kovovou konstrukci bazénů.
 • Bazénové síťky a kartáče
  Kartáče a hubice slouží k odstranění nečistot ze dna a stěn bazénu. Jsou to užiteční pomocníci, kteří se dostanou i do těžko dostupných míst. Síťky slouží ke sběru nečistot z hladiny bazénu. Pomohou vám efektivně zlikvidovat hmyz, listí nebo jiné větší či menší nečistoty.
na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 19 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 19 položek